Ucuz Koltuk Yıkama

Ucuz koltuk yıkama başlıklı bir çok İnternet site görmüşsünüzdür. Eğer rastlamadıysanız bu reklamı yapan firmaların nasıl koltuk yıkama yaptığını paylaşacağız sizlere;

Kediden kasap olduğu gün bu kişilerden de koltuk temizlemeci olur…

Bir çok firma var koltuk temizliği konusunda yineleyerek yazıyoruz işini layıkıyla yapanları tenzih ederek başlıyoruz yazımıza.
Koltuk yıkama işine girecek bir kişi öncelikle matbaacıya gider gösterişli bir broşür hazırlatır. Nasıl olsa daha önce bizler İnternet üzerine yıkayıp paylaştığımız resimleri matbaacı sı indirir. Kendi yıkamış gibi reklamını bastırıp daha sonrasında İnternet sitesini yaptımı alın site koltuk yıkama firması hazır. Fakat iş uygulamaya gelince durumlar biraz farklı oluyor.

  • Ucuz Fiyatlar

  • Promosyonlu fiyatlar

  • Aldatıcı yazılar

Ucuz koltuk yıkama firması (1) Aldatıcı Yıkamacılar.

Ucuz koltuk yıkama firması ile anlaştınız.

Ve firma çalışanı eve geldiğinde bazıları sizden deterjan ister. Bulaşık deterjanını kovada su ile karıştırıp patates çuvalından kopardığı bir parça ile koltuğunuzu fırçalamaya başlar.

Fırçalama işlemini bitirince onlar için yıkama bitmiştir.
Vakumlama durulama asla yapmazlar zaten vakum makinesi de yoktur. Tamamen aldatıcı yöntemler ile sizleri ikna edip verilen adrese gelebilmektir amaçları. Ve asla beğenmeme itirazda bulunma şansı dahi tanımazlar. Bu gibi durumlarda en yakın polis merkezi yada zabıta müdürlüklerini arayıp yardım isteyiniz.

Ucuz Koltuk Yıkama firması (2) En iyi olduğunu düşünenler.

Bir diğer ucuz koltuk yıkama hizmeti sunduğunu söyleyen kişiler diğer yıkamacıya göre daha üstü gibi görünür.

Bu defa bulaşık deterjanını kendi getirirler. Tabi ki ucuzundan vakum makinesi bulundururlar.  Diğerine göre daha profesyonelmiş gibi görünürler.Fakat yaptıkları yöntem yine aynıdır.
Koltuğunuzu tamamen amatör yöntemler ile ıslatır daha sonrada vakumlar koltuk yıkamayı bitirip giderler. Herhangi bir durulama leke kontrolü gibi dikkat etmeleri gereken bir durum onlar için asla yoktur.

Ucuz Koltuk yıkama firması (3) Gösteri yapanlar.

Son olarak görsel olarak şov gösteri yapan koltuk yıkama firmaları bulunmaktadır.

Koltuğa bol miktarda deterjan dökerek yoğun köpük eşliğinde matkap ucuna eklenmiş bir fırça ile koltuğun her yerini fırçalarlar. Bu işlem sonunda da vakumlama yapıp yıkamayı bitirirler.

Ama hiç birinin bilmediği bir şey vardır.

Koltuk temizliğinde deterjan tamamen koltuğunuzun içinde kalır.

Buda hem size hemde koltuğunuza zarar vermektedir.
Koltuğu temizliği yapan firmaları seçerken seçici olmanızı öneriyoruz.
Ve de kesinlikle promosyon, ucuz, uygun başlıklı koltuk yıkama yapan firmaları tercih etmemenizi tavsiye ediyoruz.