Menderes koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız Menderes’in tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktadır. Koltuk yıkama konusunda uzun yıllardır sektörde profesyonel olarak çalışan Twins koltuk yıkama Sizlere bir telefon kadar yakın.

Menderes Koltuk Temizliği

Firmamız Menderes de koltuk yıkama, çekyat yıkama, yatak yıkama ve temizleme hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli temizliği uzun yıllardır halı yıkama sektöründe Kafkaslar halı yıkama olarak sunan firmamız yerinde temizlik hizmetleri olarak Twins firması olarak sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Twins Menderes ve Gaziemir ilçelerinde sadece koltuk temizliği olarak hizmet vermektedir.

  • Tecrübe

  • Teknoloji

  • Kalite

Hijyenik çözümler sunan firmamız en kaliteli temizlik ürünleri ve ekipmanlar ile sizlere hijyenik ortamlar sunmaktadır. Koltuk, çekyat ve yataklarınız senede bir defa yıkanması gerekmektedir.

Yıkama Aşamaları

Firmamız yıkanacak ürünlerdeki yüzeysel oluşmuş lekelere leke çıkarma işlemi yapmaktadır. Daha sonra ürünün tamamı Era 111 koltuk temizleme şampuanı kullanılarak tamamı ıslatılır.

Bir süre koltuk içerisinde bulunan kir koku yüzeye çıkana kadar beklenir.

Koltuk Yıkama Şampuanı koltuk süngeri içine işlemiş kirleri tamamen yüzeye çıkartır. Koltuğun tamamı güçlü vakum ile tamamen vakumlama işlemi yapılır. Vakumlama uygulaması sonrasında koltuk genel gözlemlenerek gerekli görülür ise ikinci bir yıkama uygulaması yapılır.

Yıkama tamamlandıktan sonra makine su haznesine konsantre yumuşatıcı ilave edilerek durulama işlemi yapılarak yıkama bitirilir. Durulama yıkamadaki en önemli bölümler dendir. İyi durulama yapılmamış yada hiç durulama işlemi yapılmayan koltuklar tam anlamı ile temizlenmiş sayılmamaktadır.

Yıkama sonrası mutlaka durulama yapılmasını öneriyoruz.

Kaliteli Temizlik Menderes’de

Kaliteli hizmet, Kaliteli Temizlik

Menderes ilçesine koltuk temizliği hizmeti sunan yüzlerce firma bulunmaktadır. Firmamız 1989 yılından bu yana halı ve koltuk temizliği konusunda ilk kurulmuş firma olma farkını korumaktadır.

Ucuz deterjanlar kullanarak koltuk yıkama yapan firmalar, uygun fiyatlı koltuk yıkama reklamları yaparak sektöre yer almaktadır. Ucuza koltuk yıkama işlemi ile sadece sizleri yanıltmaktadır.

Temizlik sektöründe uzun yıllardır bulunuyoruz. Araştırmalarımız ve gözlemlerimizden edindiğimiz bilgiler, bir çok firmanın koltuk yıkama sonrası koltuğu deterjanla yıkama yaptıktan sonra durulama işlemi yapmadığı görülmüştür.

Durulama yapılmayan koltuk, çekyat, yatak veya halılarınız ilerleyen zamanlarda sizlere ciddi sağlık sorunları ile tehdit etmektedir. Yılda en az bir defa yıkanması gereken koltuklarda profesyonel olarak yıkama yaptırılması tavsiye etmekteyiz.

Menderes’de Koltuk Yıkama hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.