Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmetini Tüm İzmir de ve ilçelerinde 1989 yılından bu ya profesyonel olarak sunmaktayız.

Evinizde veya iş yerinizde olsanız da koltuklarınızı temiz tutmanız önemlidir. Uygun şekilde temizlenmeyen ve bakımı yapılmamış koltuklar zararlı mikrop ve mikropların gelişimi için verimli bir zemin oluşturabilir. İhmal edilen koltuklarınızda hem görsel olarak hemde ciddi sağlık problemlerine yol açabilecek unsurlar bulunabilmektedir.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Nasıl Yapıyoruz?

Firmamızdan Koltuk temizleme hizmeti için randevu alınmasından sonra verilmiş olan tarih ve saatte ekibimiz adresinde ulaşır. Yıkanacak koltukların incelemesi yapılır. Koltuk kumaş yapısına göre deterjan miktarı ayarlanır öncesinde koltuk yüzeyinde var ise kalem boyası benzeri lekeler için leke çıkarma uygulaması yapılır.

Koltuk yüzeyi deterjanlı karışım ilaç ile tamamen ıslatılır. Karışım kimyasalın koltuğun süngerine hapsolmuş kiri kokuyu yüzeye çıkarması için 5-10 dakika beklenir. Koltuk yapısına göre bazı durumlarda fırçalama işlemi yapılır. Daha sonra vakumlama işlemi ile koltuk süngerinden deterjanlı su tamamen çekilir.

Yıkama işleminde Koltuk süngerin de bulunan Ter kokusu, İdrar, Soba isi, Sigara kokusu v.b tüm kirleri tamamen çıkarır.

.

Sağlıklı

Kumaşlarda güvenli ve etkili temizlik
Toz akar ve bakterileri öldürür

Kumaş canlılığını geri kazandırır
30 Gün Temizlik Garantisi

Yapışkan, sabunlu, kir çeken kalıntı bırakmaz.
Koltuğunuzun ömrünü uzatır.

Koltuklarınızda neler olduğunu biliyor musunuz?

Koltuklarınızda neler olduğunu biliyor musunuz?

Koltuklarınız zamanla kirlenir. Evinizde veya iş yerinizde olsanız da koltuklarınızı temiz tutmanız önemlidir. Uygun şekilde temizlenmeyen ve bakımı yapılmamış koltuklar zararlı mikrop ve mikropların gelişimi için verimli bir zemin oluşturabilir. İhmal edilen koltuklarınızda hem görsel olarak hemde ciddi sağlık problemlerine yol açabilecek unsurlar bulunabilmektedir.

Koltuk Temizleme ile ilgili öğrenmek istediğiniz her konuda bizlere ulaşa bilirsiniz.

Twins Koltuk Yıkama hizmetleri profesyonel çözümler sunar.