Koltuk Yıkama Galeri2018-11-10T15:51:42+00:00

Koltuk Yıkama Galeri

Koltuk yıkama hizmetlerinde uzun yıllardır hizmet veren Firmamız sizler için en kaliteli temizlik ürünleri ile en iyi sonuç odaklı çalışmaktadır. Biz işimizi severek yapıyoruz.

Koltuk temizliği görüldüğü kadar kolay bir işlem değildir. Tecrübe gerektiren koltukların kumaş yapısını sünger yapısını bilmek gerekmektedir.

Koltuk Yıkama Öncesi Resim
Koltuk Yıkama Sonrası Resim
yıkama öncesi
yıkama sonrası

Resimde görülen koltuk minderleri elde silinmiş ve silme işlemi sonrasında lekeler oluşmuş bunun asıl sebebi süngerin içinde bulunan toz ve kir dir.  Twins koltuk yıkama işleminde özel deterjan karışımlı su tatbik edilerek koltuk kumaşı ve süngerine hapsolmuş kir koku yüzeye çıkar sonrasında güçlü vakumlama işlemi ile koltuğunuz kirlerinden tamamen arınmış olur. İlk resimde görüldüğü gibi yıkama sonrası tekrar kirlerin görülmesi önlenmiş olur.

ofis koltuğu yıkama öncesi
ofis koltuğu yıkama sonrası

İkinci resmimizdeki koltuklarda silme işlemine maruz kalmış ve iş yeri evlere göre daha fazla toz kir barındırmaktadır. Koltuk süngerine işlemiş tozlar koltuk silme sonrasında görüldüğü gibi dalga dalga siyah lekeler oluşmuştur.

Profesyonel yıkamalarda bu tip durumlar ile karşılaşmazsınız diğer resimde de görüldüğü üzere kötü görüntü tamamen yok olmuş.

Sandalye Yıkama
çekyat yıkama

Twins koltuk yıkama hizmetleri profesyonel sonuçlar için İzmir li bayanların tavsiye edilen koltuk yıkama firması olmuştur. Yıkama öncesi ve sonrası en kirli koltuk çekyat ve sandalye örneklerinde resimler bulunmaktadır.