Ucuz Koltuk Yıkama2018-11-10T14:32:37+00:00

Project Description

Ucuz Koltuk Yıkama

Ucuz koltuk yıkama başlıklı bir çok internet sitesi görmüşsünüzdür.

Eğer rastlamadıysanız bu reklamı yapan firmaların nasıl koltuk yıkama yaptığını paylaşacağız.

Kediden kasap olduğu gün bu kişilerden de koltuk temizlemeci olur…

ucuz koltuk yıkama

Bir çok firma var koltuk temizliği konusunda yineleyerek yazıyoruz işini layıkıyla yapanları tenzih ederrek başlıyoruz yazımıza.
Koltuk yıkama işine girecek bir kişi öncelikle matbaacıya gider. Gösterişli bir buroşür hazırlatır. Nasıl olsa daha önce bizler internet üzerine yıkayıp paylaştığımız resimleri matbaacısına indirtip, kendi yıkamış gibi reklamını bastırıp daha sonrasında internet sitesini yaptı mı alın site koltuk yıkama firması. Fakat iş uygulamaya gelince durumlar biraz farklı oluyor.

uygun olmayan yıkama yöntemi

Ucuz Koltuk Yıkama firmaları Nasıl Koltuk yıkar?

Ucuz koltuk yıkama firması ile anlaştınız ve firma çalışanı eve geldiğinde bazıları sizden deterjan ister bulaşık deterjanını kovada su ile karıştırıp patates çuvalından kopardığı bir parça ile koltuğunuzu fırçalamaya başlar fırçalama işlemini bitirince onlar için yıkama bitmiştir.
Vakumlama durulama asla yapmazlar zaten vakum makinesi de yoktur.

Bir diğer ucuz koltuk yıkama hizmeti sunduğunu söyleyen kişiler yada firmalarda bu defa bulaşık deterjanını kendi getirir tabi ucuzundan vakum makinesi bulunur yanlarında diğerine göre daha profesyonelmiş gibi görünürler fakat yaptıkları yöntem yine aynıdır.
Koltuğunuzu tamamen amatör yöntemler ile ıslatırlar daha sonrada vakumlar koltuk yıkamayı bitirip giderler.

Son olarak görsel olarak şov yapan koltuk yıkama firmaları bulunmaktadır. Koltuğa bol miktarda deterjan dökerek yoğun köpük eşliğinde matkap ucuna eklenmiş bir fırça ile koltuğun her yerini fırçalayıp bu işlem sonunda da vakumlama yapıp yıkamayı bitirirler.
Ama hiç birinin bilmediği bir şey vardır koltuk temizliğinde deterjan tamamen koltuğunuzun içinde kalır buda hem size hemde koltuğunuza zarar vermektedir.

Koltuk temizliği yapan firmaları seçerken seçici olmanızı öneriyoruz.
Ve de kesinlikle promosyon ucuz uygun başlıklı yıkama yapan firmaları tercih etmemenizi tavsiye ediyoruz.