Koltuk Yıkama Bilgi

Koltuk Temizleme Bilgiler
Koltuk Temizleme Bilgiler2018-11-10T15:51:12+00:00

Koltuk Yıkama Bilinçlendirme

Koltuk yıkama sektöründe yüzlerce firmanın olduğu günümüzde ne kadar firma işini en iyi şekilde yapıyor?
Güzel tasarımlarla beğenip aldığınız koltuklarınız kimler tarafından yıkanıyor?
Koltuk yıkama için en iyi tercih ne olmalı?
Hangi temizlik ürünleri kullanılmalı?
Koltuk temizleme firması seçerken nelere dikkat edilmeli?
Promosyonlu koltuk yıkama fiyatlarına Dikkat?
Koltukları silmek kumaşa zarar veriyor mu?

Bir çok sorulara cevap bulacağınız sayfamızda koltuk yıkama, temizliği ve bakımı hakkında bilgilere yer vereceğiz.

  • Tecrübe

  • Teknoloji

  • Kalite

Koltuk Yıkama Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Koltuk Yıkama Temizlik ve Bakımı hakkında tüm aklına takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Koltuk yıkama firma seçi konusunda yüzlerce firma arasında sizin için en dorusunu seçmek oldukça zor gibi görünse de öncelikle koltuk yıkama firmasının referanslarına bakabilirsiniz yada tavsiye üzerine temizlik konusunda bir yakınınız tarafından onaylanmış olmasına dikkat ederseniz sizler için en doğru seçim olacaktır.
Koltuk yıkama kumaşa zarar vermez, fakat uygun şekilde yıkanması gerekmektedir. Her koltuk aynı şekilde aynı deterjanlar ile temizlenmemeli dir. Koltuk temizliğin de Profesyonel temizlik firmaları nı tercih edilmesi tavsiye olunur.
Koltuk kumaş yapısı kir leke durumuna göre 1-2 saat zaman alabilmektedir.
Koltuk kumaş yapısına göre leke çıkma durumu değişmektedir. Profesyonel bir temizlik firmasında her türlü leke için leke çıkarıcı bulunmakta fakat kumaş yapısının hassasiyetine bağlı olarak eğer oluşan leke çok uzun zaman önce oluşmuş ise kumaş yapısını bozmamak adına tamamen çıkmayabilir. Yüzde yüz her leke çıkar gibi vaatler de bulunan firmalar gerçek dışı bilgiler vermektedir.
Koltuğun bulunduğu yer ve kullanım durumuna göre sene de iki defa koltukların yıkanması gerekmektedir. Bu durumda kesinlikle elde silme işlemi yapılamaması tavsiye edilir.
Koltukların bulunduğu yer ve kumaşa yapısına bağlı olarak 12-24 saat içinde kuruma gerçekleşir. Var ise minder yada kırlentler in koltuğun üzerinde kurutulması tavsiye olunur. Balkona ve dış mekana çıkarılması durumunda nemli olan minderler tekrar tozlana bilmekte buda uyun değildir.
Twins koltuk yıkama olarak sağlık bakanlığı onaylı Sabuncuoğlu kimya üretimi olan Era111 profesyonel koltuk temizleme deterjanı ve P1 Power1 profesyonel leke çıkarıcı kullanıyoruz. Ayrıca konsantre yumuşatıcı kullanılmaktadır.
Evet. Koltuk yıkama hizmeti iyi şekilde yapıldığında sigara kokusu, is duman kokusu, idrar kokusu, yemek kokuları ve dış etkenlerden oluşmuş tüm kokular tamamen giderilmektedir.

“Uzun yıllardır temizlik sektöründe olan firmamız 1989 yılından bu yana sadece koltuk temizliği konusunda hizmet vermektedir. ar-ge çalışmalar odaklı hizmet sunmaktadır.”

Tecrübe, Twins

“Firmamız Koltuk yıkama ekipmanları konusunda en deneyimli ekipmanlar kullanmakta olup her zaman yenilikçi olmuştur.”

Teknoloji, Twins

“Kaliteli hizmet müşteri memnuniyeti odaklı ve en kaliteli temizlik ürünleri kullanımı konusunda seçici davranan firmamız profesyonel Era111 ürünleri kullanmaktadır.”

Kalite, Twins

Profesyonel Temizlik

İzmir de Koltuk yıkama hizmetlerinde kaliteli ve hijyenik temizlik için bizimle iletişeme geçin.