Proje Açıklaması

Battaniye ve Yorgan Yıkama

Yorgan ve Battaniye Yıkama hizmetlerimiz tamamen hijyenik ortamlarda tam otomatik profesyonel yorgan ve battaniye yıkama makinelerinde yıkanmaktadır. Yorgan ve battaniyeler tek tek yıkama işlemine alınmaktadır. Battaniye elyaf yorgan yün yorgan ve pamuklu yorganların yıkaması sağlık bakanlığı onaylı profesyonel temizlik ürünleri ile yıkanıp yumuşatıcı kullanılarak paketleme yapılarak titizlikle sizlere teslimatı yapılmaktadır.

Hijyenik Temizlik

Bir çok firma tarafından yıkanan yorgan ve battaniyeler uygunsuz koşullarda yıkamaya alınmakta olup sizlerin ve çocuklarınızın sağlığını tehdit edecek hijyen kurallarını hiçe sayıp basit her yerde temin edilebilir ucuz deterjanlar ile yıkaması yapılmaktadır.

Sağlığınız için profesyonel çözümler sunan twins temizlik hizmetlerinde yorgan ve battaniyelerinizi güvenle yıkatabilirsiniz.

Battaniye Yorgan Nasıl Yıkanır?

Battaniye ve yorganlar sizlerden teslim alınıp fabrikamıza getirildiğinde leke ve kumaş yapısına göre ayrılır.

Yüksek hacimli çamaşır makinelerine tek olarak uygun şekilde yerleştirilir. Uygun deterjan miktarına göre ayarların ve makine haznesine eklenir. Yaklaşık olarak 45 dakika makine de yıkama işlemi sürer.

Yıkama sonrasın da durulama için su otomatik olarak değişir. Son olarak durulama sonrası yumuşatıcı ilave edilerek 15 dakika makine içinde bekletilir. İkinci bir durulama sonrasında makine sıkma işlemine geçer.

Sıkma işlemi bitiminde makineden alınan ürün kontrol bölümüne alınır. Temizliği uygun olan battaniye ve yorganlar kuruması için askı alanına asılır. Fan yardımı ile ortalama 3 saat hava verilerek kuruma işlemi gerçekleşir.

Bu işlem sonrasında kurutma bölgesinde doğal olarak 1 gün tüm nemlerinden arındırılması için bekletilir.

Kurutma bölgesinden alınan ürünler paketleme yapılarak teslim günü sırasına göre teslimatı gerçekleştirilir.

Yorgan ve Battaniye Servis Bölgelerimiz

Yorgan ve Battaniye için alım yaptığımız servis bölgelerimiz İstanbul genelinde belirli bölgelere sunulmaktadır.

Avrupa Yakası

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüpsultan, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu,

Anadolu Yakası

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar semtlerine servisimiz bulunmaktadır.

Koltuk Yıkama genel servis bölgeleri yorgan ve battaniye yıkama hizmeti bölgeleri farklılık göstermektedir. Sadece belirtilmiş bölgelere hizmet sunulmaktadır. Daha detaylı bilgi için bilgi alabilirsiniz.