Proje Açıklaması

Twins Koltuk Yıkama Referanslar
Koltuk yıkama da İzmir ve çevre il ilçelerinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız bir çok kuruluş ve resmi kurum da hizmetler sunmuştur. Tavsiye edilen koltuk yıkama firması olarak bu güveni büyük kuruluşlara vermiş olmak bizleri onurlandırmaktadır.

En iyi reklam tavsiye üzerine olanıdır. Yıllardır reklam konusunda bir çok firmada olduğu gibi çok iyi yıkıyoruz diyoruz fakat bunu referanslarımız ile de tescilli ediyoruz.

Koltuk yıkama profesyonellik gerektiren bir hizmettir her zaman söylüyoruz herkes en iyi bildiği işi yapmalı 1989 yılından bu yana temizlik sektöründe olan firmamız koltuk temizliği konusunda İzmir ve tüm ilçelerinde hatta İzmir çevre il ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Bir çok resmi kurum ve kuruluşun temizlik hizmetini profesyonel ve sorunsuz olarak yapmış sorunsuz olarak teslim etmiştir.

Twins koltuk yıkama hizmetleri olarak kullandığımız temizlik ürünleri kalitesi ile daha en iyi sonuç odaklı çalışmakta ve sürekli olarak kendini yenilemektedir.
Biz bu işi en iyi yapıyoruz demek yerine referanslar göstermek daha doğru olacaktır. Yüzlerce hatta binlerce kuruluştan sadece bazılarını belirtiğimiz sayfamızda zaman zaman değişiklikler yapılacaktır. Görsel boyutta sıkıcılık olacağı için sadece ufak bir kısımını sizler ile paylaşıyoruz.

Twins Temizlik Hizmetleri

İzmir ve genelinde yıkamış olduğumuz referanslarımız bazı kuruluşlar logo olarak sunulmuştur

Galeri

İzmir il jandarma komutanlığı
Kısık köy mobilya şehri
Konak belediyesi
Buca belediyesi
İzmir devlet korosu
İncir altı Turkuaz Cafe Bar
Alsancak üsküdar çaycısı
Kuşadası Kahve diyarı
ve daha yüzlerce okullar, camiler, işletmeler resmi kuruluşlar.