Proje Açıklaması

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama nasıl yapılır sorusuna, profesyonel koltuk yıkama firması olarak cevap verelim.
Koltuk temizliği öncelikle koltuk kumaş yapısına göre değişmektedir. Standart bir yıkama yöntemi yoktur. Koltuk kumaş yapı ve leke durumuna göre her zaman yıkama yöntemi farklılık göstermektedir. Olması gereken de budur.

Nasıl Yıkanır?

Koltuk yüzeyinde var ise kalem lekesi yada benzeri lekeler için ekstra leke çıkarma uygulaması yapılır.
Koltuklar öncelikle kumaş yapısına göre deterjan kullanım oranı ayarlanarak makine temiz su haznesine bir miktar su ile karıştırılarak eklenir.
Koltuk Yüzeyi tamamen ıslatılır. Islatma işlemi de koltuğun kumaş yapısına göre belirlenir.
Islatma sonrasında kirlerin yumuşaması için 5-10 dakika beklenir ve ilk olarak kabaran kirlerin vakumla çekilmesi yapılır.
Bu işlem sonrasında gerekli görülen yerlere vakum aparat ucuna su püskürme takılır koltuğun yoğun kirli bölgelerine ikinci bir yıkama yapılır.
Tamamen leke ve kirlerinden arınan koltuk tekrar detaylı bir şekilde incelenir. Gerekli görüldüğü taktirde bir yıkama işlemi daha yapılır.

Nasıl Temizlenir?

Yıkama işlemi en sonunda makinedeki temiz su haznesinde bulunan deterjanlı su boşaltılır ve yumuşatıcı ilave edilir.
Koltuk yüzeyi yumuşatıcı ilaveli su ile ıslatılır. 5-10 dakika beklenir ve daha sonra vakumlama yapılır ve yıkama bu uygulama sonrasında biter.
Uzun yıllardır koltuk yıkama sektöründe bulunan firmamız tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmış ve bu titizlikle çalışan firmaları desteklemiştir.
Fakat müşterilerimizden duyduklarımız bizleri gerçekten bu mesleğin bazı art niyetli kişilerce de yapıldığını hiç de hoş olmayan yıkama yöntemleri ile koltuk yıkadıklarını duyduğumuzda bilinçlendirme adına koltuk temizliği konusunda seçici olunulmasını tavsiye ediyoruz.
Bu gibi firmalar ucuz koltuk yıkama uygun fiyatlı koltuk yıkama diye başlıklarla kart broşür ve ya İnternet sitesi açıp koltuk yıkama hizmetini alana kadar en iyi biziz kelimeleriyle iyi insanları kandırmaktadırlar.

Firmamız 2019 koltuk yıkama fiyatları inceleye bilirsiniz.

Koltuk yıkama nasıl yapılır

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

İstanbul da koltuk yıkama ve temizleme sektöründe uzun yıllardır binlerce müşterimize profesyonel olarak hizmet sunmaktayız.

Galeri

Resimleri yakınlaştırmak için dokunun yada mouse tıklayın. Koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin yıkama önce ve sonrası koltuk görüntüleri.

Koltuk Yıkama Sonuçları

Koltuk yıkama da yüzde olarak sonuçlardır.

85%

Leke Çıkarma

95%

Derinlemesine Temizlik

100%

Erken Kirlenmeyi önleme

99%

Hijyenik Temizlik