Proje Açıklaması

Hangi deterjanı kullanıyoruz?

Koltuk yıkama deterjanı ve ekipmanları koltuk temizliğinde en önemli uluslardır. Koltuk yıkama ekipmanlarımız olarak Sabrina maxi 12 koltuk yıkama makinesi ve tüm temizlik ürünlerini de Era111 marka ürünleri kullanıyoruz. Dünyanın en iyi deterjan üreticilerinden olan Sabuncuoğlu kimya ürünleri kullanılmaktadır.

Sağlık Bakanlığı Üretim izinli ve ISO 9001-2008 Belgesine sahip ürünler ile koltuklarınızı yıkıyoruz.

Teçhizatlar

Koltuk yıkama makinemiz Sabrina maxi  markadır. Makine üreticileri arasında bir ilk olarak Santoemma makineleriniz kullanıyoruz.  Emiş gücü yüksek profesyonel koltuk yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Personelimiz

1989 yılından bu ya temizlik sektöründe bulunmaktayız. Ekibimiz alanında uzaman kişilerden oluşmakta olup gerekli bilgi birikimine sahiptir. Bir çok firmaya eğitim seminerleri sunmaktayız. Bilgimizi sadece kendi işimiz ile değil tüm meslektaşlarımız ile paylaşıyoruz.

Eğitici, öğretici programlar ile bilinçlendirme adına organizasyonlar yapıyoruz.

Dikkat edilmesi gerekenler

El de silme işlemi

Koltuk ve çekyatların evde silme işlemini bir çok kişi yapmıştır. Silme işleminde kullanılan kimyasallar tortu bırakabilir. Zorunlu olmadıkça silme işlemi yapılmamalıdır.

Koltuk Kullanımı

Koltuk ve çekyatlarınızı kullanma talimatını mutlaka bulundurunuz yada satın aldığınız mağazadan isteyiniz. Günümüzde sayısız koltuk takımı modeli ve yüzlerce kumaş bulunmaktadır. Üretici firmanın talimatları doğrultusunda temizleme işlemi yapınız.

Yanıltıcı tanıtımlar

Temizlik firmaları seçiminde yanıltıcı tanıtımlardan sakının! Koltuk yıkama hizmeti sağlığınız için önemlidir. Bu konuda promosyon adı altında yapılan yanıltıcı reklamlar itibar etmeyiniz.

Kaliteli Firma seçimi

Koltuk yıkama firması seçiminde sizin seçici davranın. Özellikler referanslı hatta tavsiye üzerine olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz. Bilinçsiz kişilerce de koltuk yıkama hizmeti sunulmaktadır.

Dikkat edilmesi gerekenler

Aşağıdaki unsurlara dikkat edilmesi önemle tavsiye olunur. Sağlığınız bizim için önemlidir.

koltuk yıkama

Galeri

Kullandığımız ekipmanlar ve temizlik ürünleri görselleri.