Twins Koltuk Yıkama

Twins iletişim bilgileri ni arama yaparak mail yolu ile mesaj yada whatsapp dan adres bilgilerinizi bizlere iletebilirsiniz. En kısa süre de sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Bilgi almak yada daha hızlı randevu oluşturmak için gsm veya sabit hatlardan arayıp randevu oluştura bilirsiniz.

Twins iletişim

Sipariş Oluştur

Twins koltuk yıkama hizmetlerinden koltuk yıkama çekyat yıkama yorgan ve battaniye temizliği hizmetlerinden faydalanmak için randevu almanız gerekmektedir.

İletişim telefonlarından bizlere ulaşarak yıkama yapılacağı yer yada yıkanmasını istediğiniz ürünlerin adresinizden alınması için gerekli bilgiler;

isim
adres
telefon
konum

Sipariş Öncesi Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet sunmamız adına bilgilerin doğru olduğundan emin olunuz. Adresiniz zor bulunan bir bölge de ise açık tarifini mutlaka belirtiniz.

Whatsapp üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz sizlere ulaşabileceğimiz bilgileri gsm numaramıza gönderip sizlere dönüş yapılmasını bekleye bilirsiniz.

15-45 dakika içerisinde sizlere ulaşıp bilgiler kontrol edildikten sonra sizlere uygun olan zaman aralığında servisimiz belirtilmiş olan adreste olacaktır.

Verilen adresten teslim alınacak ürünleriniz makbuz karşılığında olacaktır. Sizlere verilen makbuzları ürün teslimatı yapılana kadar mutlaka saklayınız.

Yıkama öncesi keşif yada direkt randevu talebi için açık adres bilgisi sizlere ulaşabileceğimiz sabit telefon yada gsm numaranız olması gerekmektedir.

Navigasyon ile adreslere ulaşım sağladığımız için açık adres bilgisi de verilmesi daha hızlı hizmet vermemizde katkı sağlayacaktır.

Tahmini koltuk yıkama süresi 1-2 saat aralığında olup yıkama yapılacağı yerde bulunma sürenizi ona göre ayarlamalısınız.