Twins Temizlik Hizmetleri İletişim

iletişim
iletişim2018-11-10T15:50:44+00:00

Randevu almak için

Twins koltuk yıkama hizmetlerinden koltuk yıkama çekyat yıkama yorgan ve battaniye temizliği hizmetlerinden faydalanmak için randevu almanız gerekmektedir.

İletişim telefonlarından bizlere ulaşarak yıkama yapılacağı yer yada yıkanmasını istediğiniz ürünlerin adresinizden alınması için gerekli bilgiler;

isim
adres
telefon
konum

Sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet sunmamız adına bilgilerin doğru olduğundan emin olunuz. Adresiniz zor bulunan bir bölge de ise açık tarifini mutlaka belirtiniz.

Whatsapp üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz sizlere ulaşabileceğimiz bilgileri gsm numaramıza gönderim sizlere dönüş yapılmasını bekleye bilirsiniz 15-45 dakika içerisinde sizlere ulaşıp bilgiler kontrol edildikten sonra sizlere uygun olan zaman aralığında servisimiz belirtilmiş olan adreste olacaktır.

Verilen adresten teslim alınacak ürünleriniz makbuz karşılığında olacaktır. Sizlere verilen makbuzları ürün teslimatı yapılana kadar mutlaka saklayınız.

iletişim

Randevu Al

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen sorulardan bazıları aşağıda sunulmuştur daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Koltuk yıkama koltuğun kumaş yapısı leke ve kir durumuna göre 1-2 saat zaman almaktadır.

Koltuk kumaş yapısına göre ve lekenin oluşum zamanına göre koltuklardan lekenin yüzde yüz çıkması gibi bir garanti söz konusu değildir. Her leke çıkar fakat hassas bir kumaştan oje saç boyası kan lekesi gibi ağır lekelere garanti verilmez. Leke çıkarma uygulaması yapılır fakat koltuk ve leke görülmeden garanti verilmesi sadece tüketiciyi yanıltıcı bir yaklaşımdır. Görmeden her leke çıkar %100 garantili leke çıkarma tabiri sözler aldatıcıdır. Bu konuda dikkatli olunması tavsiye edilir.

Evet. Koltuk yıkama işleminde kullanılan özel koltuk temizleme ürünü koltuk süngerine kadar işler ve koltuk içerisinde tozu kokuyu tamamen yok eder.

Hayır. Koltuk yıkama işleminde kesinlikle bu tip durumlar ile karşılaşmazsınız. Yıkama sonrasında kusma asla olmaz koltuk içerisinde bulunan toz kir tamamen çıkarılana kadar yıkama işlemi yapılır ve güçlü vakum sayesinde tamamen tüm kirlerden arındırılır. Çamaşır makinesinden çıkan çamaşırların direk kuruma duruma getirildiği gibi de örnekleyebiliriz.

Detaylı olarak da inceleye bilirsiniz.

Koltuk yıkama  Koltuk Silme

Soba kurumu isi tamamen çıkar fakat dökülme  sonrasında hiç bir işlem uygulamadan hemen profesyonel bir koltuk temizleme firması ile görüşüp müdahale edilmesi gerekmektedir.

Eğer koltuk yıkama firması aramadan önce ıslak ben ile silinmeye çalışılmış ise koltuk kumaş yapısına göre silinmiş olan bölgelerde leke kalma durumu olabilir.

Koltuk yıkama işleminde görülen her bölge tamamen deterjanlı karışım su püskürtme sistemi ile ıslatılarak yıkama işlemi yapılır. Koltuğun her yeri yıkanmaktadır. Sadece baza lı koltuklarda baza alt kısımı yıkanmamak tadır.

Deri koltuklar da yıkama işlemi yapılmamaktadır. Sadece özel temizleme ilaçları ile silme işlemi yapılmaktadır. Suni deri ve gerçek deri olarak iki çeşit deri koltuk kumaş çeşidi bulunmaktadır. Yarı kumaş yarı deri koltuklarda koltuk yıkama fiyatına ilave edilerek bu işlem gerçekleştirilir.

Evet. Koltuk takımına dahil olarak oturma ve sırt minderleri de yıkama yapılmaktadır. Ufak kırlentler de yıkama yapılabilmektedir.