Hijyenik Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama olarak bir çok yöntem denenmektedir fakat tam anlamı ile temizlik sulu sistem olanıdır. Buharlı koltuk yıkama sistemi ile yıkanmış koltuklar da bir süre sonra koltuk kumaşlarında çatlamalar yıpranmalar meydana geldiği gözlemlenmiştir. Ayrıca bol köpük kullanılarak yapılan yıkamalar ise koltuk süngerini ilerleyen zamanlarda zarar verdiği hatta küflenmeye yol açtığı tespit edilmiş ve firmamız kesinlikle kullanmamakla birlikte tavsiye etmemektedir.

Temizlik Ürünleri

Kullanılan temizleme maddesinin alkol bazlı olması gerekmektedir. Uçucu olduğu için yıkama sonrasında hiç bir kimyasal artığı kalmayacağı gibi mikrop mayt ve bakterileri %98 a kadar yok edip alerjik reaksiyon oluşturan canlıları da yok etmektedir.

Koltuk temizliği sadece yüzeysel yapılan bir temizlik olmamalıdır.
Bir çok halı yıkama firması yada temizlik firması görsel temizliği yaptıktan sonra işlerinin bittiğini düşünmektedir fakat iyi temizlenmemiş koltuklar sağlığımızı tehdit etmektedir.

  • Sağlıklı

  • Temiz

  • Güvenilir

Belkide Saatlerce zamanımızı üzerinde geçirdiğimiz koltuklarımız çocukların da oyun alanı olabiliyor.

Sadece görsellik için koltuk temizletmek uygun değildir. Yıkama sonrası koltuğun içinden çıkan kirli suya mikroskop ile görmenizi isterdik.

Ne tür canlıların olduğunu gören bizler için öldürür yazan sigarayı içmek ile aynı gibi geliyor.

Yılda bir defa yıkanan koltukların en azından çocuklarımızın sağlığı için profesyonel bir şekilde yıkanmasını öneriyoruz.

Profesyonel Temizlik Gereklidir.

Ne kadar temiz kullanılırsa kullanılsın koltuklar bir süre sonra kirlenir. Kirlenen koltuklar silme işlemi ile asla temizlenmez. Profesyonel temizlik firmaları tarafından koltuğun en az yılda 1-2 defa yıkanması gerekmektedir.