Koltuk Yıkama Fiyatları Twins Temizlik Hizmetleri 2019

Koltuk yıkama fiyatları koltuk modeli ve kumaş yapısına göre değişiyor. En düşük ve en yüksek yıkama fiyatları olarak gösterilmiştir.

İzmir koltuk yıkama fiyatı İzmir merkez ilçelerini temizleme fiyatlarıdır. 2019 yılında da tüm zamlara karşı fiyat politikamız değişmeyecektir. 2018 koltuk yıkama fiyat listemiz devam etmektedir.

Resmi Kurum ve Kurumsal İşletmeler Toplu Yıkamalar İçin Fiyat Alınız.

FİYAT LİSTESİ 2019 yılında geçerlidir.
Koltuk150.00TL350.00TL
Çekyat75.00TL200.00TL
Yatak75.00TL200.00TL
Yorgan35.00TL50.00TL
Battaniye25.00TL45.00TL
Sandalye10.00TL30.00TL
Stor m28.00TL12.00TL

Yıkama Fiyat Değişikliği

Fiyat listesinde ki ayrılmış fiyatlar en düşük ve en yüksek olmak üzere yazılmıştır. Günümüzde yüzlerce hatta binlerce koltuk modeli bulunmakta ve her birinin fiyatlandırılması farklı olmaktadır. 4 kişilik oturma gruplarından başlayıp 10 hatta 12 kişilik koltuk takımları dahi bulunmaktadır.

Fiyatları değiştiren bir unsurda elde silinmiş koltuklardır. Bunun nedeni ise elde silinmiş koltuklar, temizliği en zor koltuklardır. Bilinçli bilinçsiz çok farklı kimyasallar kullanılarak temizleniyor. Vakumlama işlemi yapılamadığı için koltuk içine hapsolan deterjanı profesyonel yıkama işleminde tamamen çıkarmak gerekiyor.

Buda daha fazla efor sarf etmek anlamına geliyor. Ayrıca daha fazla ve farklı deterjan kullanımı gerektiriyor.

Ek Servis Bölgeleri Koltuk Yıkama Fiyatları 

İzmir genelinde bir çok noktaya ulaşan servisimiz İzmir çevre il ve ilçelerinde hizmet sunmaktadır. Çeşme, Urla, Mordoğan, Karaburun, Alaçatı, Ilıca, Balıklıova, Ildır, Menemen, Foça, Aliağa, Seferihisar, Gümüldür, Sığacık, Torbalı, Ayrancılar Servislerimiz.

Ayrıca Selçuk, Kuşadası, Davutlar, Manisa merkez, servislerimiz bulunmaktadır.

Belirtilen bölgelerde koltuk yıkama fiyatları değişmemektedir. Ekstra Servis ücreti olarak yıkama yapılacağı yer km 0,75 krş ücret alınmaktadır. Yıkama yapılacak yerde ikinci yada üçüncü bir yıkama yapılması durumunda ( aynı bölge veya 1 km mesafe ) ekstra bir servis ücreti alınmamaktadır.

Sipariş Öncesi Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

  • Telefonda verilmiş olan fiyatlar sizden alınan bilgiler doğrultusundadır. Belirtilen koltuk modeli veya bilgilerin farklılığı durumunda adresinizde yıkama öncesi fiyat verilir. Km ücreti alınan bölgelerde adrese gelindiğinde anlaşma iptal edilirse yol ücreti müşteriye fatura edilir.
  • Bir hafta sonrası yada uzun süreli verilmiş siparişler randevunun alındığı tarihten en az 2 gün önce iptal edilebilir.  Bu süre aşıldığında, iptal edilse bile anlaşılan ücret müşteriye fatura edilir.
  • Makbuz karşılığı alınmış ürünler, ürün teslimatı esnasında imza olmadan kesinlikle teslim edilmemektedir. Kişinin evde bulunmama durumunda farklı adres yada kişilere teslim sırasında teslim alan kişi imza atmak zorundadır.
  • Evde yıkama yapılacağı durumlarda sipariş ve anlaşılanın dışında ilave çıkarılmaması diğer müşterilerimize geç kalmamak adına önemlidir. Bu konuda anlayışlı olunulmasını rica ederiz.
  • Yıkama esnasında firmamız tarafından kaynaklı tüm hasarlar mümkün ise tamiratı, tamirat ve onarım yapılamıyor ise ürünün aynısı veya değeri kadar ürün ile değiştirilmektedir.
  • Firmamızdan kaynaklı gecikmeler ; Tarihli veya günlük siparişler de firmamızdan kaynaklı gecikmelerde verilen mağduriyetler farklı bir gün anlaşması sağlanır ise ayıplı sebebi ile %20 indirimli yıkama yapılacaktır. ( Günlük yıkamalar, ileri tarihli yıkama ve siparişlerde 2 saat veya üzeri gecikmeler.)

Sipariş veren herkes bu bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

koltuk yıkama fiyatları

Fiyat Değişikliği Yapan Firmalar

Koltuk yıkama fiyatlarını semtlere göre değiştiren bazı firmalar bulunmaktadır. Buca koltuk yıkama fiyatları ayrı Gaziemir koltuk yıkama fiyatları ayrı ve diğer ilçeler ayrı olmak üzere değiştirirler.

Etik olmasa da maalesef bu tarz çalışan firmalar bulunmaktadır.

Bu fiyat değişikliği semte göre değerlendirme yapan firmaları fırsatçılar olarak değerlendiriyoruz. Koltuk yıkama fiyatı koltuğun modeline göre değişmesi normaldir.

Uygun Fiyata Twins Kalitesi

Firmamızda fiyat değişikliği merkez ilçelerde kesinlikle değişmemektedir. Merkez dışında kalan ilçelerde ve İzmir dışı çevre il içeler de de koltuk yıkama fiyatı aynıdır. Yukarıda belirtildiği üzere km servis ( yol ) ücreti alınmaktadır. Fakat örneğin uzun yıllardır Çeşme ilçesine koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Merkezimiz Buca da olmasına rağmen özellikle bizi tercih eden müşterilerimiz bulunmaktadır.

Müşterilerimiz de bizlere kolaylık sağlayıp 2-3 takım koltuk yıkama tek adreste ve ya yakın mahallelerde aynı gün içinde ayarlayıp bizlerden randevu almaktadırlar. Hem kendileri için hemde bizler için uygun şartlar oluştuğundan ekstra bir fiyat değişikliği gereksinimi olmadan koltuklarını düzenli olarak yıkama yaptırmaktalar.