Koltuk Yıkama Fiyatları Twins Temizlik Hizmetleri 2020

Koltuk yıkama fiyatları koltuk modeli ve kumaş yapısına göre değişiyor. En düşük ve en yüksek yıkama fiyatları olarak gösterilmiştir.

İstanbul koltuk yıkama fiyatı İstanbul merkez ilçelerini temizleme fiyatlarıdır. 2020 yılında da tüm zamlara karşı fiyat politikamız değişmeyecektir. 2019 koltuk yıkama fiyat listemiz devam etmektedir.

Resmi Kurum ve Kurumsal İşletmeler Toplu Yıkamalar İçin Fiyat Alınız.

İstanbulKoltuk YıkamaFiyatları 2020
Koltuk YıkamaMindersiz130.00.TL
Koltuk YıkamaMinderli150.00.TL
Çekyat Takımı1 Takım130.00.TL
Çekyat Yıkama1 Adet50.00.TL
Berjer Yıkama1 Adet20.00.TL
Sandalye Yıkama1 Adet6.00.TL
Baza Başlık Yıkama1 Adet25.00.TL
Baza Yıkama1 Adet25.00.TL
Yatak YıkamaTek Kişilik30.00.TL
Yatak YıkamaÇift Kişilik60.00.TL
Puf Yıkama1 Adet20.00.TL
Üçlü Koltuk Yıkama1 Adet50.00.TL
İkili Koltuk Yıkama1 Adet50.00.TL
Yerinde Halı YıkamaM27.00.TL

Yıkama Fiyat Değişikliği

Fiyat listesinde ki ayrılmış fiyatlar en düşük ve en yüksek olmak üzere yazılmıştır. Günümüzde yüzlerce hatta binlerce koltuk modeli bulunmakta ve her birinin fiyatlandırılması farklı olmaktadır. 4 kişilik oturma gruplarından başlayıp 10 hatta 12 kişilik koltuk takımları dahi bulunmaktadır.

Fiyatları değiştiren bir unsurda elde silinmiş koltuklardır. Bunun nedeni ise elde silinmiş koltuklar, temizliği en zor koltuklardır. Bilinçli bilinçsiz çok farklı kimyasallar kullanılarak temizleniyor. Vakumlama işlemi yapılamadığı için koltuk içine hapsolan deterjanı profesyonel yıkama işleminde tamamen çıkarmak gerekiyor.

Buda daha fazla efor sarf etmek anlamına geliyor. Ayrıca daha fazla ve farklı deterjan kullanımı gerektiriyor.

Ek Servis Bölgeleri Koltuk Yıkama Fiyatları 

İstanbul genelinde bir çok noktaya ulaşan servisimiz İstanbul çevre il ve ilçelerinde hizmet sunmaktadır.  Servislerimiz.

Ayrıca  merkez, servislerimiz bulunmaktadır.

Belirtilen bölgelerde koltuk yıkama fiyatları değişmemektedir. Ekstra Servis ücreti olarak yıkama yapılacağı yer km 0,75 krş ücret alınmaktadır. Yıkama yapılacak yerde ikinci yada üçüncü bir yıkama yapılması durumunda ( aynı bölge veya 1 km mesafe ) ekstra bir servis ücreti alınmamaktadır.

Sipariş Öncesi Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

  • Telefonda verilmiş olan fiyatlar sizden alınan bilgiler doğrultusundadır. Belirtilen koltuk modeli veya bilgilerin farklılığı durumunda adresinizde yıkama öncesi fiyat verilir. Km ücreti alınan bölgelerde adrese gelindiğinde anlaşma iptal edilirse yol ücreti müşteriye fatura edilir.
  • Bir hafta sonrası yada uzun süreli verilmiş siparişler randevunun alındığı tarihten en az 2 gün önce iptal edilebilir.  Bu süre aşıldığında, iptal edilse bile anlaşılan ücret müşteriye fatura edilir.
  • Makbuz karşılığı alınmış ürünler, ürün teslimatı esnasında imza olmadan kesinlikle teslim edilmemektedir. Kişinin evde bulunmama durumunda farklı adres yada kişilere teslim sırasında teslim alan kişi imza atmak zorundadır.
  • Evde yıkama yapılacağı durumlarda sipariş ve anlaşılanın dışında ilave çıkarılmaması diğer müşterilerimize geç kalmamak adına önemlidir. Bu konuda anlayışlı olunulmasını rica ederiz.
  • Yıkama esnasında firmamız tarafından kaynaklı tüm hasarlar mümkün ise tamiratı, tamirat ve onarım yapılamıyor ise ürünün aynısı veya değeri kadar ürün ile değiştirilmektedir.
  • Firmamızdan kaynaklı gecikmeler ; Tarihli veya günlük siparişler de firmamızdan kaynaklı gecikmelerde verilen mağduriyetler farklı bir gün anlaşması sağlanır ise ayıplı sebebi ile %20 indirimli yıkama yapılacaktır. ( Günlük yıkamalar, ileri tarihli yıkama ve siparişlerde 2 saat veya üzeri gecikmeler.)

Sipariş veren herkes bu bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

Hesaplı Koltuk Temizleme

koltuk yıkama fiyatları

İstanbul Koltuk Yıkama Servis Bölgeleri

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüpsultan, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Anadolu Yakası, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Fiyat Değişikliği Yapan Firmalar

Koltuk yıkama fiyatlarını semtlere göre değiştiren bazı firmalar bulunmaktadır. Beşiktaş koltuk yıkama fiyatları ayrı Kağıthane koltuk yıkama fiyatları ayrı ve diğer ilçeler ayrı olmak üzere değiştirirler.

Etik olmasa da maalesef bu tarz çalışan firmalar bulunmaktadır.

Bu fiyat değişikliği semte göre değerlendirme yapan firmaları fırsatçılar olarak değerlendiriyoruz. Koltuk yıkama fiyatı koltuğun modeline göre değişmesi normaldir.

Uygun Fiyata Twins Kalitesi

Firmamızda fiyat değişikliği merkez ilçelerde kesinlikle değişmemektedir. Merkez dışında kalan ilçelerde ve İstanbul dışı çevre il içeler de de koltuk yıkama fiyatı aynıdır. Yukarıda belirtildiği üzere km servis ( yol ) ücreti alınmaktadır. Merkezimiz Kağıthane de olmasına rağmen özellikle bizi tercih eden müşterilerimiz bulunmaktadır.

Müşterilerimiz de bizlere kolaylık sağlayıp 2-3 takım koltuk yıkama tek adreste ve ya yakın mahallelerde aynı gün içinde ayarlayıp bizlerden randevu almaktadırlar. Hem kendileri için hemde bizler için uygun şartlar oluştuğundan ekstra bir fiyat değişikliği gereksinimi olmadan koltuklarını düzenli olarak yıkama yaptırmaktalar.